WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcelona, 100 milionë për Fabregas-Torres

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Barcelona, 100 milionë për Fabregas-Torres   Sat Dec 25, 2010 11:22 am

Tabloidi anglez ‘Sunday Mirror’ publikon sot se Barcelona po përgatit sulmin për të marrë në merkaton e verës së ardhshme futbollistët Cesc Fabregas dhe Fernando Torres.

Barcelona do të ishte në gjendje të blinte lojtarët e kombëtares spanjolle tani që ka lidhur marrëveshjen me “Qatar Foundation” dhe do ishte e gatshme të ofronte rreth 100 milionë euro.

Kapiteni i Arsenal, Cesc Fabregas, e ka bërë publike dëshirën e tij për të luajtur me Barcelonën, ndërsa sulmuesi i Liverpool, Fernando Torres, nuk po kalon një sezon të mirë në Angli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcelona, 100 milionë për Fabregas-Torres
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: