WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 KASILLAS DHE FIGO NDIHMOJNË FËMIJËT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

Ardit


Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

KASILLAS DHE FIGO NDIHMOJNË FËMIJËT Empty
MesazhTitulli: KASILLAS DHE FIGO NDIHMOJNË FËMIJËT   KASILLAS DHE FIGO NDIHMOJNË FËMIJËT EmptyFri Dec 31, 2010 8:54 pm

Mbrëmje yjesh në Madrid

Iker Kasillas dhe Lusi Figo organizuan një ndeshje kontrolluese në futboll në palestër, duke grumbulluar 70 mijë euro, të cilat do tu dedikohen fëmijëve në nevojë. Në ekipet e dy yjeve luajtën emra të njohur në mesin e të cilëve Butragenjo, Zidan, Miçel, Guti, Granero dhe shumë të tjerë. Edhe pse rezultati ishte në plan të dytë, në fund fitorja i takoi ekipit të Figos me rezultatin 5:4, ndërsa mbi 7 000 shikues mbetën të kënaqur me mjeshtëritë e Zidanit, dy golat e Gutit si dhe shumë momente tjera që krijuan spektakël të vërtetë. Është interesant fakti se nga tribuna takimin së bashku e ndoqën portieri i Atletiko Madridit De Gea dhe sulmuesi i Bilbaos Lorente. Ky i fundit përflitet me një kalim të mundshëm në taborin e Real Madridit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
KASILLAS DHE FIGO NDIHMOJNË FËMIJËT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe fëmijët dëshirojnë iPad

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: