WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 BARCELONA VITIN E ARDHSHËM NË KROACI

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

Ardit


Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

BARCELONA VITIN E ARDHSHËM NË KROACI Empty
MesazhTitulli: BARCELONA VITIN E ARDHSHËM NË KROACI   BARCELONA VITIN E ARDHSHËM NË KROACI EmptyFri Dec 31, 2010 8:54 pm

Barcelona në sitin e saj zyrtar e bëri publike itenerarin e përgatitjeve për vitit e ardhshëm. Verën e 2011-tës, kampioni I actual spanjoll do të qëndrojë në SHBA, Kroaci dhe Gjermani. Sipas itenerarit të publikuar Barcelona më 30 korrik do të qëndrojë në Uashingotn ku do të zhvillojë një ndeshje kontrolluese me Manchester United, ndërsa më 3. Gusht në Miami do të përballet me Milanin. Tre ditë më vonë në Dallas do të luaj kundër ekipit America ( Meksiko). Para kësaj “katalonasit” do të jenë mysafir të Hajdukut në Split dhe dy ndeshje kontrolluese do ti zhvillonin në turneun që do të zhvillohet në Munich. Në Barcelonë, besojnë se nga turneu verror do të përfitojnë reth tetë milion dollarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
BARCELONA VITIN E ARDHSHËM NË KROACI
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barcelona shpartallon Sociedadin 5-0
» Barcelona me 5 gola porosit Mbretërit
» Barcelona, 100 milionë për Fabregas-Torres
» Sachi: Barcelona po aq e mirë sa Milani im

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: