WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcelona me 5 gola porosit Mbretërit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
HackeR-Besart


Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 27

Barcelona me 5 gola porosit Mbretërit Empty
MesazhTitulli: Barcelona me 5 gola porosit Mbretërit   Barcelona me 5 gola porosit Mbretërit EmptyTue Nov 30, 2010 1:06 pm

Barcelona me 5 gola porosit Mbretërit Villa-10

Përfundon takimi midis Barcelonës dhe Realit të Madridit ku Barcelona ka shkatërruar Realin 5-0. Dy gola të shpejtë të Xavit në minutën e 10 dhe Pedro në minutën e 19 kanë hedhur Knock Out Realin e Mourinhos I cili nuk ka rregjistruar asnjë moment të mirë në këtë sfidë.

Në pjesën e dytë katalanasit shënojnë edhe 2 gola të tjerë, në minutat 54 dhe 58 me të njëjtin autor, David Villa dhe lojtarët e Realit luten që kjo sfidë të mbarojë sa më shpejt.

Në minutën e 92 i riu i sapofutur Jeffren shënon dhe golin e pestë duke e bërë këtë sfidë të mrekullueshme nga njëra anë dhe qesahrake nga ana tjetër ku Mourinho të paktën e ka mbajtur fjalën kur tha se kjo ndeshje do të kënaqë publikun. Barcelona i ka kënaqur të gjithë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Barcelona me 5 gola porosit Mbretërit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» MESSI & RONALDO = 109 GOLA
» Barcelona shpartallon Sociedadin 5-0
» Barcelona, 100 milionë për Fabregas-Torres
» Sachi: Barcelona po aq e mirë sa Milani im
» BARCELONA VITIN E ARDHSHËM NË KROACI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: FORUMI ALBANIAN-BOYS :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: