WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Dzeko, pas tij edhe Reali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
HackeR-Besart


Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 27

Dzeko, pas tij edhe Reali Empty
MesazhTitulli: Dzeko, pas tij edhe Reali   Dzeko, pas tij edhe Reali EmptySat Dec 04, 2010 4:09 pm

Dzeko, pas tij edhe Reali Edin_d10

Problemet e Gonzalo Higuain dhe qëndrimi i tij dy muaj larg fushave, ndryshojnë strategjinë e Realit të Madridit. Sipas shtypit spanjoll, klubi kryeqytetas ka vendosur ti gjejë një zëvendësues argjentinasit në merkaton e janarit dhe Jose Mourinho ka vënë gishtin mbi Edin Dzekon, si objektivin numër 1. 24-vjeçari, sulmues i Wolfsburgut ka shumë klube ë vlerësojnë talentin e tij, që nga Milani dhe Manchester City, deri tek Bayerni dhe Juventus.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Dzeko, pas tij edhe Reali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Reali fiton ndaj Zaragozës
» Edhe fëmijët dëshirojnë iPad
» sxe injected edhe ne www.albanian-boys.tk

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: FORUMI ALBANIAN-BOYS :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: