WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 MAXWELL: DUAM MË SHUMË TITUJ

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

Ardit


Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MAXWELL: DUAM MË SHUMË TITUJ Empty
MesazhTitulli: MAXWELL: DUAM MË SHUMË TITUJ   MAXWELL: DUAM MË SHUMË TITUJ EmptyFri Dec 31, 2010 8:47 pm

Mbrojtësi i Barcelonës, Maxwell beson se është me rëndësi që klubi ta harrojë të kaluarën dhe të fokusohet vetëm në fitimin e sa më shumë titujve në të ardhmen.
“2010 ishte vit i mrekullueshëm, por ka ende hapësirë për t’u përmirësuar. Ne duhet të shikojmë përpara, ne luajmë futboll të mirë, por gjithmonë mund të përmirësohemi”.
“Ne nuk mund të jetojmë me të kaluarën, ne duhet t’ia vëmë vetes sfida të reja dhe të kërkojmë më shumë tituj. Sfida jonë është që të fitojmë çdo garë në të cilën hymë. Është shumë e vështirë, por ne duhet të jemi shumë të përgatitur”, potencoi Maxwell për AS.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
MAXWELL: DUAM MË SHUMË TITUJ
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» GUARDIOLA ME SHUMË PROBLEME NË MBROJTJE
» Nëse fitoj, qëndroj shumë kohë këtu
» Poloni: Nga moti shumë i ftohtë – vdiqën 12 vetë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: