WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 GUARDIOLA ME SHUMË PROBLEME NË MBROJTJE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

Ardit


Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

GUARDIOLA ME SHUMË PROBLEME NË MBROJTJE Empty
MesazhTitulli: GUARDIOLA ME SHUMË PROBLEME NË MBROJTJE   GUARDIOLA ME SHUMË PROBLEME NË MBROJTJE EmptyFri Dec 31, 2010 8:41 pm

Kapiteni i Barcelonës, Karles Pujoll do të mungoj nga 7-10 ditë nga fushat e futbollit pas dëmtimit të këmbës së djathtë që morri në ndeshjen mes Kataunjës dhe Hondurasit. Ky lajm nuk është mirëpritur nga trajneri Pep Guardiola i cili për ndeshjen e rradhës me Levanten nuk do të mund të llogarisë edhe në shërbimet e Zherard Pikes I cili do të pauzoj për shkak kartonëve si dhe në shërbimet e mbrojtësit argjentinas Gabi Milito I cili ende është I lënduar. Kështu për ndeshjen me Levanten Erik Abidal do të ketë rolin e qendërmbrojtësit, ndërsa për një vend në anën e majtë do të konkurojnë futbollistët e rinj si Mark Bartra dhe Andreu Fontas. Përforcimi më i ri Ibrahim Afellaj skuadrës do ti bashkëngjitet më 3 janar, Messi nga ana e trajnerit Guardiola ka marrë një pushim më të gjatë dhe ai ndodhet për pushime në Argjentinë, ndërsa Hefren Suarez ende nuk është i gatshëm për lojë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
GUARDIOLA ME SHUMË PROBLEME NË MBROJTJE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Guardiola: Ishte fitore e vështirë
» MAXWELL: DUAM MË SHUMË TITUJ
» Nëse fitoj, qëndroj shumë kohë këtu
» Poloni: Nga moti shumë i ftohtë – vdiqën 12 vetë
» Mitrovicë, probleme me listat në 3 fshatra shqiptarë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: