WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sachi: Barcelona po aq e mirë sa Milani im

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: Sachi: Barcelona po aq e mirë sa Milani im   Fri Dec 31, 2010 5:46 pm

Arrigo Sacchi e ka krahasuar ekipin aktual të Barcelonës me ekipin e tij të famshëm të Milanit të viteve 1980-ta.

Ish-menaxheri gjeneral i Real Madidit, Sacchi, thotë se ai është i tmerruar nga ekipi i Pep Guardiolas.

“Barcelona është një ekip i jashtëzakonshëm, siç ishte ai që kisha fatin ta drejtoj unë. Ata janë një reklamë e jashtëzakonshme për futbollin”.

“Mendoj se Milani im dhe Barcelona kanë shumë gjëra të përbashkëta. Milani luante gjithmonë në të njëjtën mënyrë, si në San Siro, po ashtu jashtë fushe, duke u përpjekur të mbajë topin, duke qenë mjeshtër në lojë dhe duke kontrolluar gjithçka”, ka thënë Sacchi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Sachi: Barcelona po aq e mirë sa Milani im
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Halit Bogaj: ’’Xhemail Abria- pleqnar i Kosovës’’

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: