WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcelona shpartallon Sociedadin 5-0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Barcelona shpartallon Sociedadin 5-0   Tue Dec 14, 2010 12:43 pm

Barcelona shpartallon Sociedadin me rezultatin e thellë 5-0. Ka qënë Viila në minutën e 9 ai që ka zhbllokuar rezultatin dhe ka nisur festën. Iniesta ka dyfishuar pas një aksioni të bukur në minutën e 33 dhe pjesa e parë përfundon me rezultatin 2-0.
I njëjti aksion spektakolar përsëritet edhe dy minuta pasi të fillonte pjesa e dytë por kësaj rradhe është Messi ai që shënon.
Messi shënon sërish në minutën e 87 dhe për ta mbyllur këtë takim ka menduar Bojan i cili në minutën e 90 ka shënuar edhe golin e pestë dhe duke mbyllur takimin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcelona shpartallon Sociedadin 5-0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: